Interpretimp3Gym Class Heroes

Gym Class Heroes

Celkové hodnocení:

3.00

Životopis

Gym Class Heroes, tihle čtyři kluci jsou nejnovějšími miláčky Ameriky, a to nejen díky jejich sexappealem skrz na skrz prolezlému frontmanovi Travisovi.

Gym Class Heroes vrátili do hip hopu srandu a nadhled a beaty a samply nahradili živými nástroji. Kreslený tlouštík na obalu jejich druhé desky, kterému se spolužáci posmívají, přičemž on se řehtá na celé kolo, zosobňuje životní krédo kapely: Kašlete na to, co říkají ostatní, a žijte si po svém – však oni už se přizpůsobí.

Travis McCoy rapuje a zpívá o holkách, které nasávají víc, než jim sluší, o učitelce, která ho v kabinetu naučila něco úplně jiného než matiku nebo o tom, kterak ho přivádí k šílenství kráska, jež ho ignoruje na Myspacu. Hostují William Beckett z The Academy Is..., Speech z Arrested Development a Patrick Stump z Fallout Boy, který tohle letní, vysoce infekční album na pomezí hip hopu, r’n’b a kytarového popu koprodukoval.

Upovídaný Travie mezi písničky vsunul tři básně líčící jednu namlouvací eskapádu. Muzika výborná, legrace náramná - prostě absolutně boží deska pro všechny, kteří odmítají vyjít z puberty.

Diskografie

2006 As Cruel As School Children
2005 The Papercut Chronicles
2001 For The Kids