MagazínBlog produkčního týmu

niCe

7.3.2010 10:06

Everymusic.org prijima moderatory do tymu!

Vazeni uzivatele,

nase databaze je velmi obsahla a sami nestacime cely audio a video obsah udrzovat. Mate-li zajem stat se soucasti naseho tymu a pomahat nam s nasimi strankami Everymusic.org, piste prosim vase maily na adresu team@everymusic.org!

niCe,
Produkcni tym

Produkční tým

24.12.2009 09:21

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Veselé Vánoce a šťastný nový rok vám přeje produkční tým Everymusic.org.


Věříme, že si rádi poslechnete vánoční kompilaci hitů od těch největších hvězd! Pro otevření klikněte na obrázek.

Martin

24.8.2009 23:15

Playlist z nalezených skladeb

Milí uživatelé,

dnes byla přidána možnost přehrát všechny skladby nalezené ve vyhledávání jako playlist. Věříme, že tuhle možnost zcela jistě využijete k rychlejšímu nalezení té skladby, kterou právě hledáte.

Produkční oddělení

24.8.2009 23:09

Everymusic.org

Milí návštěvníci a uživatelé!

Dne 13.8.2009 došlo k přesunu stránek na novou adresu www.everymusic.org! Tato změna nemá vliv na žádnou z námi nabízených služeb - i nadále můžete stránky používat tak jak jste zvyklí a užívat si více než 30.000 MP3 k poslechu nebo ke stažení zdarma.

Martin

31.3.2009 18:37

Zadosti o pridani do pratel

Mili uzivatele,

je mou povinnosti vas seznamit se zmenou systemu, jakym si muzete pridavat uzivatele do svych pratel. Pri pridavani do pratel je nejprve treba zaslat uzivateli zadost, kterou muze bud prijmout nebo odmitnout. V pripade prijeti se stavate prateli.

Jake898

30.3.2009 20:06

Nahlašování nefunkčních skladeb

Milí posluchači Vivamusic.org,

jistě víte, že naše databáze obsahuje velké množství skladeb a není v našich silách udržovat je všechny aktuální a funkční. A proto vás prosíme, abyste využivali možnosti „Nahlásit jako nefunkční“, která předá našemu robotovi danou písničku a robot se jí pokusí opravit.

Oprava není okamžitá, ale měla by proběhnout do jedné hodiny. Pokud by se přece jen nepovedlo skladbu opravit, tak prosím napište zprávu našemu produkčního týmu a ten se bude plně věnovat opravení skladby :)


niCe

21.3.2009 18:06

Oblíbení interpreti

Ahoj uživatelé Vivamusic!

Připravili jsme pro vás několik změn ve vašich uživatelských profilech. Nově můžete sledovat počet návštěv ve vašem profilu a kolikrát jste se na Vivamusic přihlásili. Také můžete upravit svoje prezentace a přidat do nich obrázky, které jistě dodají vašim profilům ten správný styl! Jak takový profil může vypadat, vidíte např. v mé prezentaci - http://vivamusic.org/cz/profile/nice/.

A nakonec jsem si nechal větší novinku - můžete si přidávat jednotlivé interprety do "Oblíbených". K čemu to je dobré? Myslím, že je dobré vyzdvihnout hned dva aspekty - v profilu interpreta můžete ihned vidět, kdo z ostatních uživatelů jej má také v oblíbených, a za druhé můžete z profilů ostatních uživatelů podle jejich oblíbených umělců snadno vyčíst jejich hudební styl. Doufám, že tahle novinka pomůže k rozvíjení komunity na hudebním serveru Vivamusic :)

Martin

9.3.2009 02:43

No limits

Ahoj uživatelé Vivamusic!

Je mou milou povinností ohlásit další překonanou hranici počtu MP3. Tentokrát Vám můžu s radostí oznámit, že na Vivamusic máte k poslechu už přes 30 tisíc MP3 v co nejlepší kvalitě. Kde jinde najdete takový výběr, ze kterého si můžete navíc sestavit MP3 playlisty?

V únoru jsme rovněž naběhli na další milionovou štafetu návštěvníků, protože ač se to zdá nemožné, právě tento měsíc zavítal na naše stránky miliontý návštěvník. Vaší přízně si velmi vážíme a do budoucna se pokusíme vám, milým uživatelům, i nadále zprostředkovat ten nejlepší hudební zážitek.

Martin

aj.

15.12.2008 13:36

Krásne Vianoce

Ahoj milí poslucháči Vivamusic.
Vianočné sviatky nám klopú na dvere a tak Vám prajeme krásne Vianoce a šťastný nový rok.
Ak si v tomto predvianočnom zhone nájdete chvíľku na svoju obľúbenú hudbu,
budeme radi.

Chceme zaželať každému návštevníkovi Vivamusic, priateľom,
redaktorom krásne sviatky. Nech tieto dni až k Novému roku
pre každého znamenajú pokoj, pohodu prežité v spoločnosti
najbližších, rodiny a ozajstných priateľov. Prežite vianočný pokoj
a aspoň pár dní bez starostí, veď za pokus to stojí,
aspoň raz za rok na všetko zlé na chvíľu zabudnúť.
Prajeme všetkým krásne Vianoce a mnoho dôvodov na radosť.

Váš Vivamusic tým.

Jakub

4.8.2008 13:58

25 tisíc skladeb

Ahoj milí posluchači Vivamusic!

Dne 3. srpna 2008 přesáhl počet skladeb na serveru Vivamusic neuvěřitelných 25 tísíc a náš MusicBot stále přidává další skladby. Tímto se opět řadíme mezi největší hudební weby s možností volně si přehrát nebo stáhnout hudbu.
Věříme, že se web Vivamusic bude jen a jen zlepšovat a tím Vám zpříjemňovat poslech hudby. :)

Budeme rádi, když nám napíšete Váš názor nebo návrh na zlepšení webu. Můžete k tomu využít formulář, který je na adrese: http://vivamusic.org/cz/feedback/.

Budeme rádi za každý Váš nápad nebo návrh.

Příjemný zbytek dne Vám přeje Vivamusic Team.